Kadra

W Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Tuptusie” pracuje świetnie wyszkolona kadra, która tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę. Nasi wychowawcy posiadają wymagane przez MEN kwalifikacje zawodowe do pracy z dziećmi w przedszkolu, uzupełnione o dodatkowe kierunki studiów, kursy i szkolenia. Codziennie podążają za indywidualnym rozwojem dziecka, pobudzają je do rozwijania swoich uzdolnień, wdrażają innowacyjne rozwiązania dydaktyczne, dzięki czemu Państwa dzieci mają szansę na naukę na najwyższym poziomie w przyjaznej i bezpiecznej placówce.

Ponadto nasze przedszkole kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich wychowawców, zapewniając im aktywny udział w kursach, szkoleniach oraz studiach podyplomowych dzięki, którym podnoszą swoje kwalifikacje i uzupełniają doświadczenie.

Aby stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju dla Państwa dzieci stworzyliśmy młody, pełen energii i zaangażowania zespół pedagogów, którzy podążają za dzieckiem wspierając je w zdobywaniu nowych doświadczeń każdego dnia.