O nas

Niepubliczne przedszkole „Wesołe Tuptusie” powstało we wrześniu 2012 roku. Naszym celem było stworzenie przyjaznego dzieciom przedszkola, w którym oprócz rodzinnej atmosfery i zabawy, integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacji, efektywnie i skutecznie będą stymulować ogólny rozwój każdego dziecka. Kierujemy się dewizą: „ Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”.

Nasze przedszkole znajduje się w Sochaczewie na parterze pięknej kamienicy przy ul. Traugutta 30. Sale zostały dostosowane do potrzeb dzieci, a wszystkie sprzęty i zabawki posiadają odpowiednie atesty. Posiadamy również ogrodzony plac zabaw, który znajduje się na tyłach budynku.

Dobrze wiemy jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka jest poczucie pełnej akceptacji, ciepła, zrozumienia, cierpliwości i wsparcia. Zawsze gwarantujemy naszym Tuptusiom czułość i przyjazną atmosferę. Wierzymy, że każdy dzień jest szansą na nauczenie się czegoś nowego, a najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Wiemy, że dziecko nie uczy się tylko wtedy, gdy jest na to pora, czyli podczas zajęć edukacyjny, ale właśnie podczas zabawy i innych codziennych czynności.

Wyróżnia nas ciepłe i indywidualne podejście do każdego dziecka. Tworzymy przyjazne środowisko, w którym Państwa dziecko poczuje się jak u siebie. Małe grupy pozwalają na dostosowanie programów edukacyjnych indywidualnie dla każdego. Wiemy jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka są zrównoważone odżywianie, ruch na świeżym powietrzu i brak stresów, dlatego zapewniamy Państwa dzieciom racjonalnie zbilansowane posiłki, codzienny spacer i zabawy na świeżym powietrzu, a także przyjazną, pełną zrozumienia atmosferę podczas każdego dnia spędzonego w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Tuptusie”.